در این قسمت سعی شده تا به سوالات متداول شما عزیزان همراه پاسخ داده شود تا بهترین تجربه کاربری را داشته و آسان تر از سایت استفاده کنید.

ثبت نام / ورود

قبل از سفارش باید در وبسایت عضو شوید. از طریق منو “ثبت نام / ورود” این امکان وجود دارد. همچنین در پروسه تسویه حساب هم امکان ثبت نام وجود دارد. اگر قبلا خرید داشتید، از طریق همان شماره تلفن وارد جساب کاربری شوید.

ارسال پستی

بین ۲ تا ۵ روز کاری با توجه به شهر شما زمان میبرد (مراکز استان حدود 2 روز و شهرستان ها بین 2 تا 5 روز) و برای مجموع خرید بالای 2 میلیون تومان ارسال پستی رایگان خواهد شد. مبلغ ارسال پستی با توجه به مسافت متغییر است.

ارسال های فوری به صورت پس کرایه

برای سفارش های شهر تهران با پیک موتوری همان روز تحویل خواهید گرفت، سفارشات شهرستان با تیپاکس در پروسه یک تا سه روز کاری ارسال میشود و سفارشاتی که تا ساعت 16 ثبت شود اقدام برای ارسال همان روز انجام میگردد. هزینه ارسال فوری با مشتری است.

روش های پرداخت

پیشنهاد ما

در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت های تیپاکس، ارسال پستی (اگر عجله ای برای تحویل ندارید) برای شهرستان بهترین انتخاب و ارسال با پیک برای تهران مناسب است.

محصولات متغییر

بعضی از محصولات موجود در سایت دارای رنگبندی و ابعاد متفاوتی هستند. پس لازم است موقع خرید با دکمه ای که بالای متن “افزودن به سبد خرید” وجود دارد. رنگ یا اندازه مورد نظر خود را انتخاب کنید.